menu

Często zadawane pytania

Na tej stronie można znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące naszych usług, zasad i lokalizacji. Jeśli pojawią się pytania związane z poszczególnymi maszynami, należy zapoznać się z częścią najczęstszych pytań dotyczącą konkretnych stron produktowych.

Aby uzyskać informacje o procesie dostawy, patrz część obsługa.

Przejdź do części:

Instrukcje, gwarancja i części
Lokalizacje i wersje demonstracyjne

Instrukcje, gwarancja i części

 

Gdzie znajdę instrukcję obsługi?

Baileigh realizując niemal każde zamówienie zapewnia darmową pamięć USB. Na takiej pamięci USB można znaleźć podręczniki PDF do swoich maszyn. Robimy to z kilku powodów. W świecie inżynierii i obróbki metali podręczniki łatwo ulegają uszkodzeniom i często wymagają wymiany. Posiadając elektroniczną kopię podręcznika można wydrukować tyle sztuk, ile potrzeba, bez względu na to, ile z nich zostanie zniszczonych przez olej lub rozdarcia, lub zachować kopię wyłącznie na swoim komputerze! Natomiast darmową pamięć USB można zachować do wykorzystania w dowolnym celu.

Jakiej gwarancji udziela Baileigh Industrial?

Wszystkie nasze maszyny objęte są jednoroczną (12-miesięczną) gwarancją obejmującą naprawy i części zamienne. Ponadto klient ma prawo do dożywotniego wsparcia technicznego i porad zespołu specjalistów i przedstawicieli obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem technicznym.

Czy Baileigh sprzedaje części zamienne

Tak, posiadamy tysiące najczęściej używanych części zamiennych do wszystkich maszyn w magazynach, gotowych do dostawy następnego dnia (o ile zostały zakupione przed godziną 12.00). W mało prawdopodobnych przypadkach, gdy potrzebna część jest niedostępna, szybko uzupełniamy zapasy magazynowe. Jeśli część jest nietypowa, dołożymy wszelkich starań, aby zamówić tę część dla klienta.Powrót do góry strony


Zakup i finansowanie

 

Jakie są akceptowane formy płatności?

Akceptujemy następujące metody płatności:

  • Paypal
  • BACS
  • Visa
  • Mastercard
  • Czeki

W przypadku płatności czekiem, przekazem pocztowym lub przelewem, należy zadzwonić pod numer +44 (0) 2476 619 267, aby uzgodnić płatność z jednym z naszych działów sprzedaży.

Czy mogę dokonać zakupu maszyny korzystając z finansowania, zamiast kupować ją od razu?

Tak, oferujemy finansowanie. Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu finansowania Baileigh UK, odwiedź naszą stronę z informacjami o finansowaniu.

Powrót do góry strony


Lokalizacje i demonstracje

 

Gdzie produkowane są produkty przemysłowe Baileigh?

Każda strona produktowa podaje, gdzie został wyprodukowany konkretny model. Produkcja odbywa się w zakładach produkcyjnych na całym świecie. Obecnie posiadamy zakłady w USA, Portugalii, Włoszech, Polsce, Holandii, Niemczech, Chinach i na Tajwanie.

Gdzie mogę zapoznać się z maszyną?

Istnieje możliwość odwiedzenia o dowolnej porze w godzinach pracy (08:00 - 17:00) dowolnego z naszych przedstawicielstw w celu obejrzenia demonstracji. Aby upewnić się czy dana maszyna znajduje się w magazynie, od czego uzależniona jest możliwość obejrzenia prezentacji, dobrze jest zadzwonić z wyprzedzeniem i umówić się z nami.

Możemy również pomóc w skontaktowaniu się z autoryzowanym dystrybutorem w okolicy klienta, który może wykonać prezentację. Skontaktuj się z nami pod numerem +44 (0) 2476 619 267 i dowiedz się więcej o naszej lokalnej sieci autoryzowanych dystrybutorów.

Do góry strony