menu

O Baileigh

Wysokowydajne maszyny. Opłacalne rozwiązania. Ekspercka pomoc techniczna.


W Baileigh Industrial® projektujemy i produkujemy przemysłowe maszyny do obróbki metalu i obróbki drewna, które zapewniają niezawodne, precyzyjne wyniki przez dziesięciolecia użytkowania. Nasza duma wynika z tego, że od 1999 r. udało nam się zdobyć doskonałą reputację lidera w dziedzinie innowacji.

Co odróżnia Baileigh Industrial od innych marek?

Nowatorskie projekty

Nie jest przesadą stwierdzenie, że jesteśmy liderem branży. Na przykład w 2002 roku nasza RDB-150 stała się pierwszą hydrauliczną giętarką do rur, która wykonała 180-stopniowe zagięcie w ramach jednego cyklu. Każda maszyna Baileigh Industrial jest projektowana zgodnie z najwyższymi standardami wytrzymałości, wygody i precyzji. Bezustannie też szukamy sposobów, aby je ulepszyć.

Aktualizacje są standardem

Wiele z funkcji, które inne firmy uważają za „dodatki”, automatycznie stają się częścią pakietu w maszynach kupowanych od nas. Na przykład, nasze piły, wiertarki i tokarki często są wyposażone w potężne systemy chłodzące, które pozwalają wydłużyć trwałość oprzyrządowania. Wyposażamy również wiele produktów w zestawy matryc, aby dostosować je do szerokiej gamy projektów.

Wysokiej jakości części i materiały

Do budowy urządzeń, na których można polegać, używamy tylko najlepszych komponentów, takich jak sterowniki Siemens® i falowniki Delta®. Na poziomie strukturalnym nasze ciężkie maszyny czerpią siłę i wytrzymałość ze szkieletów konstrukcyjnych wykonanych w ramach pojedynczych odlewów z litej stali.

Doświadczony zespół serwisowy

Przedstawiciele serwisu Baileigh mają wieloletnie doświadczenie w pracy z naszymi produktami - opracowując rozwiązania do zastosowań dokładnie takich jak Twoje. Dzwoniąc do nas, porozmawiasz z prawdziwymi specjalistami znającymi się na technologii, a nie przedstawicielami handlowymi czytającymi odpowiedzi z kartki!

Dożywotnia pomoc techniczna

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej projektu 10 dni, czy 10 lat po zakupie maszyny Baileigh, chętnie pomożemy. Nie wprowadzamy ograniczeń w ramach zaangażowania w obsługę posprzedażową. Nasze maszyny działają latami i chcemy, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Szybka przesyłka

Większość maszyn jest dostępna w ramach stanów magazynowych i zazwyczaj wysyłka sprzętu ma miejsce w czasie 72 godzin lub krótszym, dzięki czemu nasi klienci mogą zabrać się do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe. Wpadnij i spotkaj się z nami! Oprócz siedziby głównej w Manitowoc w stanie Wisconsin, posiadamy wiele salonów wystawowych na całym świecie. Ogromna międzynarodowa sieć dystrybutorów zapewnia również dostępność lokalnych źródeł dostaw sprzętu przemysłowego Baileigh.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych maszyn lub naszej firmy, prosimy o kontakt. Nasz zespół z przyjemnością udzieli wszelkich informacji.

Z pozdrowieniami,
Założyciel Stephan B. Nordstrom

Baileigh Industrial Corporate CEO