+48 18 26-82-410 Kontakt

menu

Wsparcie

Podejmując decyzję o współpracy z Baileigh Industrial, udało Ci się naleźć przyjaciela na całe życie - w pełnym tego słowa znaczeniu. Tak długo jak korzystasz z jednej z naszych maszyn, nasz zespół przedstawicieli obsługi klienta, posiadający praktyczne doświadczenie ze sprzętem Baileigh, jest do Twojej dyspozycji w zakresie doradztwa i pomocy technicznej.

O Baileigh

Dlaczego warto u nas kupować? Od 1999 roku produkujemy maszyny do obróbki metalu i drewna, które wyznaczają nowe standardy branżowe pod względem jakości i precyzji. Dowiedz się więcej o Baileigh Industrial.

Wysyłka

Aby zapewnić najniższy możliwy koszt, współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi. Chcesz się dowiedzieć, dokąd wysyłamy towary i jak szybko to robimy? Uzyskaj szczegółowe informacje o naszych zasadach wysyłki.

Często zadawane pytania dotyczące produktów

Poniżej znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące gwarancji, części i nie tylko. Należy pamiętać, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące konkretnych modeli maszyn znajdują się na stronach produktów, a nie na ogólnej stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Przejrzyj najczęściej zadawane pytania.

Leasing

Używaj sprzętu już teraz, a zapłać później. Oferujemy elastyczne finansowanie w przypadku wielu maszyn, aby zapewnić możliwość utrzymania budżetu operacyjnego. Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu.

Katalogi

Nasze towary na wyciągnięcie ręki! Zamów bezpłatny katalog drukowany, który zostanie bezpłatnie dostarczony do domu lub wybierz wersję PDF online i przeglądaj w całości lub według sekcji. Pobierz lub zamów nowy katalog.

Lokalizacje

Jeśli chciałbyś obejrzeć prezentację maszyny przed zakupem, możesz odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży. Posiadamy 5 salonów w 4 krajach oraz rozbudowaną sieć dystrybutorów. Znajdź najbliższą lokalizację.

Kontakt

Problemy z maszyną? Potrzebujesz porady na temat użytkowania? Chcesz zapytać o niestandardową maszynę? Nasi przedstawiciele zawsze chętnie służą pomocą. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu. Przeglądaj wszystkie informacje kontaktowe.