+48 18 26-82-410 Kontakt

menu

Hydrauliczne zaginarki do blach

Baileigh Industrial oferuje szeroką gamę zaginarek hydraulicznych, które obejmują zaginarki podstawowe, ciężkie przemysłowe i zaginarki segmentowe z dociskiem nożnym. Zaginarka segmentowa jest wyposażona w pojedyncze palce zderzaków, które można zdejmować lub przesuwać, aby zapewnić utworzenie pożądanego wzoru segmentowego na arkuszu blachy. Zaginarka segmentowa jest również czasami nazywana zaginarką palcową. Po podłączeniu do niej wszystkich palców maszyna może być stosowana do produkcji kanałów HVAC i innych projektów tego typu. Typowy producent blach znajdzie wiele zastosowań dla tego rodzaju zaginarek np. w produkcji samochodów wyścigowych, niestandardowych zbiorników, rąbkowaniu i wielu innych. Hydrauliczne zaginarki do blach Baileigh są zbudowane tak, aby wytrzymać dekady użytkowania, dzięki konstrukcji z grubej blachy stalowej i elektrycznie spawanej ramie. Tam, gdzie jest to konieczne, stosowane są ciężkie systemy kratownic, które zapewniają sztywność, dzięki czemu można uzyskać wyraźne zagniecenia nawet przy zaginaniu przy maksymalnej wydajności. Każda zaginarka segmentowa jest standardowo wyposażona w regulowany drążek zderzaka ułatwiający pracę podczas powtarzających się kątów zgięcia. Każda zaginarka segmentowa posiada formę wspomagania do podnoszenia płyty roboczej. Niektóre modele są wyposażone w regulowane przeciwwagi o dużej masie, które pomagają w podnoszeniu płyty roboczej. Jest to niezmiernie istotne przy zginaniu z maksymalną wydajnością. Posiadamy w asortymencie także zaginarki do blach typu europejskiego z uruchamianym nogą systemem docisku ze wspomaganiem sprężynowym. Baileigh Industrial posiada jedną z najbardziej rozbudowanych linii zaginarek segmentowych w branży, więc mamy pewność, że posiadamy maszynę, która będzie pasować do każdego z indywidualnych zastosowań.
Zobacz więcej Zwiń
 1. Hydrauliczna zaginarka segmentowa BB-12010H

  Zapytaj o cenę

  Sprawdź dostępność telefonicznie

  Ciężka hydrauliczna zaginarka segmentowa, trójfazowa 220 V, długość 3048 mm, zdolność obróbki stali miękkiej 3,6 mm, wyposażona w 26 palców, 6-76 mm, 4-102 mm, 10-127 mm, 6-150 mm
 2. Hydrauliczna zaginarka segmentowa BB-12010H-NC

  Zapytaj o cenę

  Sprawdź dostępność telefonicznie

  Ciężka hydrauliczna zaginarka segmentowa sterowana numerycznie, trójfazowa 220 V, długość 3048 mm, zdolność obróbki stali miękkiej 3,6 mm, wyposażona w 26 palców, 6-76 mm, 4-102 mm, 10-127 mm, 6-150 mm (z programowanym tylnym ogranicznikiem)